Vše o nákupu

Způsoby nákupu u levna-krmiva.cz

Objednávku je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu.

Na e-shopu je zobrazováno jako dostupné zboží, výhradně to které máme fyzicky skladem, díky čemuž všechny objednávky zadané na dobírku v pracovní den do 13:00 jsou ještě ten den pečlivě zabalené a odeslané.


Objednávky odesíláme buď Českou poštou balíkem Do ruky, Na poštu, či do Balíkoven (zájem o balík Na poštu či do Balíkovny stačí uvést v poznámce zákazníka). Možné je i zaslání soukromou přepravní službou DPD nebo na více než 4900 výdejním míst Zásilkovny. Balíky s dopravou zdarma odesíláme automaticky výhradně Českou poštou, jako balík Do ruky, zaslání těchto balíků přepravní službou DPD je možné na žádost zákazníka s příplatkem 74 Kč.

Po Brně a blízkém okolí doručujeme objednávky rozvozem. Rozvozy jsou realizovány nejpozději do 2 pracovních dní od uskutečnění objednávky. Před doručením řidič každého zákazníka telefonicky kontaktuje pro potvrzení času doručení.

U všech přepravců je možné volit mezi platbou v hotovosti při doručení zboží (dobírkou) a platbou předem bankovním převodem. Platby převodem přijímáme na účet 6570200001/5500 vedený u RB a.s., variabilní symbol je vždy číslo objednávky. Pokyny k platbě převodem jsou samozřejmě uvedeny v potvrzení objednávky.


Označení Doprava ZDARMA

Doprava zdarma znamená, že u daného produktu se neplatí dopravné. Neplatíte-li převodem, je účtováno pouze dobírečné. Produkty s dopravou zdarma jsou viditelně označeny štítkem doprava zdarma. Pokud v rámci objednávky objednáte zboží s označením doprava zdarma, pak doprava zdarma platí pro celou zásilku, tedy i pro libovolné zboží přidané k nákupu až do celkové přepravní hmotnosti 30,5Kg.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na telefonu: 778 496 688  nebo e-mailu info@levna-krmiva.cz


Přeji Vám příjemný nákup.


Za levna-krmiva.cz

Jiří Hrnčíř, jednatel

Sociální sítě facebook