VetriScience Perio Plus Stix dent. tyčinky 30ks pes

VetriScience Perio Plus Stix dent. tyčinky 30ks pes

Chutná receptura určená na podporu zdraví parodontu u psů.

Značka: Vetri-Science
Váha: 0,674 kg
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Předpokládaná expirace: 31.07.2025

DPH: 21 %

689 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Tyčinky Perio Plus jsou navrženy tak, aby dvojím způsobem poskytovaly kompletní péči o zuby. Měkká vnitřní vrstva obsahuje minerální látky, probiotika a CoQ10 na kontrolu plaku a podporu zdravé dásně. Vnější vrstva obsahuje spirulinu a pemzu na odstranění bakterií a na osvěžení dechu.

Perio Plus byl navržen tak, aby dvojím způsobem podporoval denní parodontální péči, při jednoduchém podávání. Vnější vrstva Perio Plus Stix zajišťuje kontrolu plaku a odstraňuje bakterie, vnitřní vrstva podporuje integritu dásní a osvěžuje dech.

Účinné látky v Perio Plus
Kontrola plaku:
Pemza (obsažená ve vnější vrstvě) je přírodní abrazivní látka, která snižuje plak a bakterie, které mohou vést k zápachu z dutiny ústní.
Přírodní zeolity (hlinitokřemičité minerály mající mikroporézní strukturu obsažené ve vnitřní vrstvě) jsou jedinečnými minerály, které zabraňují plaku v jeho formování a ulpívání na zubech.
Zinek (obsažený ve vnitřní vrstvě) proniká plakem na zuby a tento plak oxiduje, což má za následek menší formování plaku.

Podpora dásní:
Koenzym Q10 (ve vnitřní vrstvě) je nezbytným katalyzátorem pro tvorbu energie na buněčné úrovni a pro podporu funkce dásní. Tkáňové hladiny CoQ10 u psů klesají s věkem. Nedostatek koenzymu Q10 je spojován s nesprávným fungováním srdečního svalu a dásní.
Brusinky (ve vnitřní vrstvě) jsou zdrojem antioxidantů bohatých na bioflavonoidy, které podporují zdraví dásní. Pomáhají také narušovat bakterie, které mohou vést k nahromadění plaku a zničení tkáně.
Taurin (ve vnitřní vrstvě) spolupracuje se zinkem na podpoře zdraví a síly dásní. Silná tkáň dásní je důležitá, protože bakterie rostou na odumřelých tkáních.
Probiotika (ve vnitřní vrstvě) napomáhají podporovat zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní. Pomáhají tělu odstraňovat nezdravé, plak-způsobující bakterie a podporují silné dásně a svěží dech.
Extrakt z juky (vnější vrstva) je bylina, která pomáhá zabraňovat enzymům, aby narušovaly integritu dásní.

Podpora svěžího dechu:
Značka Champex ™ (výtažek ze žampionů obsažený ve vnější vrstvě) byl rozsáhle studován pro jeho schopnost potlačovat zápach způsobený plyny ze zažívacího traktu a jako prevence tohoto zdroje zápachu.
Skořice (ve vnější vrstvě) podporuje zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní.
Spirulina a petržel (ve vnější vrstvě) jsou skvělé zdroje deodoračního a čistícího chlorofylu.

Spirulina je jedinečná zelená sinice. Pěstuje se ve sladkovodních jezerech. Obsahuje ještě vyšší množství bílkovin než chlorella, dále obsahuje vysoké množství chlorofylu, vitaminů, minerálních látek a dalších přírodních aktivních látek.
Spirulina podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost.
Spirulina přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
Spirulina obsahuje řadu vitaminů a minerálních látek. Tělo tyto látky při užívání spiruliny přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.
Spirulina obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě. To činí ze spiruliny komplexní zdroj aminokyselin.
Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Spirulina obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací chlorofylu za všech rostlin.
Spirulina je vhodným přírodním zdrojem živin, vitaminů a minerálních látek. 
Díky obsahu výživově hodnotných látek podporuje spirulina celkovou vitalitu.
Spirulina je antioxidant a pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů.

Podpora organismu:
Vitamín B6 (pyridoxin) - Pyridoxin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pyridoxin podporuje normální činnost nervové soustavy, přispívá k normální psychické činnosti a normální funkci imunitního systému.
Jód - Spirulina obsahuje také významné množství jódu. Jód přispívá k normální funkci štítné žlázy, podporuje normální energetický metabolismus a normální činnost nervové soustavy. U rostoucího orgabnismu pak přispívá k normálnímu růstu.
Železo - Spirulina obsahuje vysoké množství železa. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Vitamin K - Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.
Vitamin B1 - Thiamin (vitamin B1) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti. Taktéž přispívá k normální činnosti srdce.
Vitamin B12 - Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě červených krvinek, normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.
Vitamin B2 - Vitamín B2 jinak také riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy. Podporuje udržení normálního stavu sliznic a pokožky a taktéž přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Složení
anýzový olej, jablečný pektin, pivovarské kvasnice, síran vápenatý, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citrónová, vysušený extrakt fermentace Aspergillus niger, vysušený extrakt fermentace Aspergillus oryzae, vysušený extrakt fermentace Bacillus subtilis, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus casei, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus fermentum, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus plantarum, extrakt ze semene pískavice řecké (trigonella foenum-graecum), glukóza monohydrát, glycerin, hydrolyzovaný rostlinný protein, maltodextrin, směs tokoferolů, ovesná mouka, kyselina propionová, pemza, extrakt z rozmarýnu, oxid křemičitý, alginát sodný, síran sodný, kyselina sorbová, sójový lecitin, rostlinný tuk, rostlinný olej, voda, syrovátka, roztok fermentovaných kvasined.

Doplňkové látky
 
Spirulina 300 mg
poddajný chlorofyl 6 mg
Petržel (Petroselinum crispum) prášek z listů 210 mg
Přírodní Zeolity 150 mg
skořicový prášek 75 mg
Extrakt ze žampionů (značka Champex™) 30 mg
Koenzym Q10 20 mg
Extrakt z juky 12 mg
Extract z brusinek 7,5 mg
Taurin 0.375 mg
Zinek (askorbát zinku) 0,24 mg
Lactobacillus Acidophilus 1650 CFU
Enterococcus faecium 1650 CFU
Návod k použití
Podávejte jednu tyčinku denně.
Psům nad 25kg podávejte 2 tyčinky denně.
Balení obsahuje 30 tyčinek.
Sociální sítě facebook