Trovet pes IPD Hypoalergenic 10kg

Trovet pes IPD Hypoalergenic 10kg

Doprava zdarma

Je speciální krmivo určené dospělým psům s přecitlivělostí na stravu.

Značka: Trovet
Váha: 10,133 kg
Dostupnost: skladem (3 ks)
Předpokládaná expirace: 01.12.2024

DPH: 15 %

1696 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Je speciální krmivo určené dospělým psům s přecitlivělostí na stravu. Stáří psa: Dospělý, Senior, Velikost plemene: Trpasličí do 5 kg, Velké a obří nad 25 kg, Střední 10-25 kg, Malé 5-10 kg, Veterinární dieta: Kožní potíže, Gastrointestinální potíže
Receptura je založena pouze na jediném zdroji živočišného proteinu ( larvy bráněnky Hermetia illucens) a jediném zdroji karbohydrátů ( brambory ) s cílem zamezit imunologickým reakcím nebo neimunologickým reakcím ve formě kožních a/nebo zažívacích potíží. 

Hmyz použití při přípravě tohoto krmiva je trvale udržitelným zdrojem bílkoviny. Jelikož v receptuře jsou jako jediný zdroj karbohydrátů brambory, krmivo neobsahuje žádné zrniny. Toto dietní krmivo obsahuje výhradně přírodní antioxidanty. 

V krmivu nejsou použity všechny složky získané z larev BSF. Před zpracováním lerev do krmiva je z nich extrahována velká část tuku. Po extrakci dostaneme moučku s velkým obsahem bílkovin. Moučka je smíchána s ostatními surovinami a zpracována na kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy. 


Složení: 

Brambory, hmyz, drůbeží tuk, vitamíny a stopové prvky, hydrolizovaná drůbeží játra, uhličitan vápenatý, rybí olej, lněné semínko.
 
Sociální sítě facebook