Specific CID-LF Digestive Support Low Fat 12kg pes

Specific CID-LF Digestive Support Low Fat 12kg pes

Kompletní dietní krmivo pro psy s poruchou trávení.

Značka: Specific
Váha: 12,156 kg
Sklad: dočasně nedostupné

DPH: 12 %

2495 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

INDIKACE

  • Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmy, zvracením a/nebo plynatostí, velmi vhodné pro 
  • pacienty vyžadující nízký příjem tuků
  • Pankreatitida
  • Exokrinní pankreatická insuficience (EPI)
  • Malabsorpce, maldigesce
  • Kolitida, IBD 
  • Lymfangiektázie
  • Hyperlipidémie
  • Cholestáza
  • Nežádoucí reakce na potraviny

 

DIGESTIVE SUPPORT LOW FAT

Nízká hladina tuků, která nezatěžuje slinivku břišní a dává jí prostor pro zotavení, protože tato dieta zajišťuje nízký příjem tuků.

 

Vysoce stravitelné složky kompenzují sníženou střevní enzymatickou aktivitu a zajišťují optimální příjem živin. Díky tomu je dieta optimální pro pacienty s gastrointestinálními onemocněními, jako jsou akutní a chronický průjem, zvracení a/nebo plynatost. Použití hydrolyzované bílkoviny z lososa a tapioky, přísad s nízkou alergenicitou, činí dietu vhodnou při gastrointestinálních poruchách s možným zapojením nežádoucí reakce na potraviny a pro krmení během období snížené trávicí funkce.

 

Vysoká hladina omega-3 mastných kyselin poskytuje prekurzory pro produkci protizánětlivých mediátorů a podporuje reakci imunitního systému. Obsahuje ß-1,3/1,6-glukany z kvasinek, které se váží na receptory bílých krvinek, a tím aktivují imunitní systém a zvyšují imunitní odpověď.

 

Fermentovatelná vláknina (řepné řízky a FOS: frukto-oligosacharidy) podporují růst prospěšných střevních bakterií pro podporu a zdravý gastrointestinální trakt. Dieta také obsahuje mannanoligosacharidy (MOS). MOS umí inaktivovat patogenní bakterie tím, že brání jejich navázání na střevní stěnu. MOS také zároveň zvyšuje lokální imunitu střevního traktu.

 

Dieta obsahuje novinku AuraGuard® (přírodní rostlinnou antimikrobiální směs) a nukleotidy pro podporu zdravého střevního mikrobiomu a zvýšení imunitní odpovědi a bariérové funkce střeva.

 

SLOŽENÍ

Tapioka, rýžová bílkovina, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, minerální látky, rybí tuk, bramborová bílkovina, hydrolyzát živočišných bílkovin, rostlinný olej, řepné řízky, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátových stopových prvků), celulózový prášek, kvasnice (včetně zdrojů nukleotidů, ß-1,3/1,6- glukanů a mannanoligosacharidů), slupky psyllia, frukto-oligosacharidy, AuraGuard® (přírodní rostlinná antimikrobiální směs), extrakt z rozmarýnu. S přírodními antioxidanty (tokoferoly a vitamín C). Neobsahuje žádná syntetická barviva ani zchutňovadla.

 

DENNÍ KRMNÁ DÁVKA V GRAMECH

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

OBSAH ŽIVIN

 Název   Obsah ve 100g  Obsah v MJ
 Metabolizovatelná energie kJ  1371  
 Bílkovina g (hrubá)  23,0  16,8
 Tuk g (hrubý)  6,6  4,8
 Sacharidy g (NFE)   49,7  36,2
 Vláknina g (hrubá)  3,7  2,7
 Vápník g  0,99  0,72
 Fosfor g  0,51  0,37
 Sodík g  0,35  0,26
 Draslík g  0,75  0,55
 Omega-3 mastné kyseliny g  1,51  1,10
 Poměr n-3:n-6  1:1  1:1
 Voda g  8,5  

 

 

 

 

 

 

Sociální sítě facebook