Hill’s Can. PD I/D Dry 12kg NEW

Hill’s Can. PD I/D Dry 12kg NEW

Suché granulové kompletní krmivo vytvořené k podpoře psů s gastrointestinálními problémy a psů v rekonvalescenci.

Značka: Hill´s
Váha: 12,25 kg
Sklad: dočasně nedostupné
Předpokládaná expirace: 31.07.2025

DPH: 12 %

2116 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

 

Vysoce stravitelná výživa, u které je klinicky ověřeno, že vyživuje střevní mikrobiom a pomáhá zmírnit trávicí potíže. Obohaceno o technologii ActivBiome+, což je patentovaná směs prebiotik, u nichž je ověřeno, že rychle vyživují střevní mikrobiom a podporují tak zdravé trávení a celkovou pohodu.

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o trávicí systém

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Štěňata, Dospělí, Senioři

Suché krmivo pro psy Hill's Prescription Diet i/d je skvěle chutnající výživa, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá zmírnit trávicí potíže. Toto vysoce stravitelné krmivo je obohaceno o elektrolyty a vitamíny B, aby zajistilo snadné vstřebávání živin a nahradilo ztracené živiny. Vyrobeno s patentovaně chráněnou technologií ActivBiome+, což je speciální směs prebiotické vlákniny, u níž bylo klinicky ověřeno že rychle vyživuje střevní mikrobiom a podporuje tak optimální kvalitu stolice a zdravé trávení. Obohaceno o Omega-3 a Omega-6 a klinicky ověřené antioxidanty na podporu zdravého imunitního systému. Suché krmivo Hill's Prescription Diet i/d má speciální složení, které pomáhá zmírnit trávicí potíže a splňuje speciální nutriční potřeby štěňat a dospělých psů.

Jak funguje:

Vysoce stravitelná receptura podporující snadné vstřebávání živin

Unikátní prebiotická směs podporující aktivitu prospěšných střevních bakterií

Vyrobeno s patentovaně chráněnou technologií ActivBiome+, speciální směsí prebiotické vlákniny, která vyživuje střevní mikrobiom

Vysoký obsah elektrolytů & vitamínu skupiny B

Klinicky ověřené antioxidanty

Obohaceno o Omega-3 & Omega-6

Jak může pomoci:

Suché krmivo pro psy Hill's Prescription Diet i/d je vysoce stravitelná a skvěle chutnající výživa, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá zmírnit trávicí potíže.

Vysoce chutná výživa k doplnění ztracených živin

Rychle působí na podporu zdravé stolice a pomáhá zlepšit trávení

Pomáhá obnovit úroveň energie & podporuje zdravý imunitní systém

Vyhovuje speciálním nutričním potřebám štěňat a dospělých psů

Další informace:

Suché krmivo pro psy Hill's Prescription Diet i/d poskytuje veškerou výživu, kterou Váš pes potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

 

 

 

Sociální sítě facebook