Hill’s Can. PD Derm Defense 1,5kg NEW

Hill’s Can. PD Derm Defense 1,5kg NEW

Prescription Diet™ Derm Defense™ skomplexem HistaGuard™ je první ajediná klinická dieta, která pomáhá redukovat příznaky alergie z prostředí přerušením vnitřní alergické reakce.

Značka: Hill´s
Váha: 1,57 kg
Dostupnost: skladem (5 ks)
Předpokládaná expirace: 30.04.2025

DPH: 12 %

435 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Hill's PRESCRIPTION DIET Derm Defense krmivo pro psy s kuřetem je kompletní dietetické krmivo na podporu funkce kůže v případech dermatózy a nadměrné ztráty srsti u dospělých psů. Toto krmivo má vysoký obsah kyseliny linolové (LA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA).

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o kůži

PŘÍCHUŤ: S kuřetem

VELIKOST PLEMENE: Malá Plemena, Střední Plemena, Velká Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělý pes, Senior

Existuje mnoho druhů dráždivých látek v prostředí, které obklopují nás i naše mazlíčky každičký den, včetně blech, pylu a dokonce i prachu v našich domovech. U některých psů mohou tyto dráždivé látky způsobit kožní potíže, které mohou vést ke škrábání, někdy velmi intenzivnímu. To můžete být pro Vašeho psa nepříjemné a také to může být obtížné pro všechny ostatní v rodině. Dobrou zprávou je, že většině psů s těmito kožními problémy může pomoci správná výživa.

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Prescription Diet Derm Defense se speciálním složením, které pomáhá zvládat alergie na prostředí u psů. Toto suché krmivo je vyrobeno s kuřetem a má neodolatelnou chuť, kterou bude Váš pes milovat.

Jak funguje:

S bioaktivními látkami a fytonutrienty na podporu zdravé imunitní reakce

Vysoký obsah omega-3 a 6 podporuje zdravou kůži zevnitř

Klinicky ověřené antioxidanty, včetně vitaminu E, se podílejí na uklidnění a výživě kůže a srsti

Jak může pomoci:

Pomáhá posilovat kožní bariéru

Podporuje zdravou kůži zevnitř

Složení, které uklidňuje a vyživuje kůži a srst

S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

 

 

Sociální sítě facebook