Hill’s Can. PD D/D Dry Duck&Rice 1,5kg NEW

Hill’s Can. PD D/D Dry Duck&Rice 1,5kg  NEW

Suché granulové krmivo s příchutí kachny a rýže vytvořené pro podporu psů s kožními problémy a zvracením či průjmem způsobeným alergií.

Značka: Hill´s
Váha: 1,57 kg
Sklad: dočasně nedostupné
Předpokládaná expirace: 30.09.2024

DPH: 12 %

395 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

Hill's PRESCRIPTION DIET d/d krmivo pro psy s kachnou a rýží je kompletní dietetické krmivo pro snížení intolerance přísad a živin u dospělých psů a na podporu funkce kůže v případě dermatózy a nadměrné ztráty srsti u dospělých psů. Toto krmivo má vysoký obsah kyseliny linolové (LA) a kyselin eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA) a také omezených a vybraných zdrojů bílkovin a sacharidů. 

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o kůži

PŘÍCHUŤ: S kachnou a rýží

VELIKOST PLEMENE: Malá a Trpasličí Plemena, Středně Velká Plemena, Velká Plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělí  a starší psi

 

Může existovat řada důvodů, proč psa svědí kůže, včetně přecitlivělosti na potravu. Dobrou zprávou je, že většině zvířat s kožními problémy může pomoci správná výživa.

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli Hill's Prescription Diet d/d, dietetické krmivo se speciálním složením na podporu psů s přecitlivělostí na krmivo. Ve skutečnosti je krmivo Hill's Prescription Diet d/d klinicky ověřená výživa, která pomáhá předcházet nežádoucím reakcím na potravu.

Jak funguje:

Výživa obsahující omezené množství složek s jedinou živočišnou bílkovinou

Složení bez sójové bílkoviny

Vysoký obsah Omega-3 mastných kyselin

Jak může pomoci:

Přispívá k podpoře trávení a kvalitě stolice

Složení, které vyživuje a hýčká kůži s viditelným zlepšením

Pomáhá podpořit zdravou kožní bariéru

Další informace:

Hill's Prescription Diet d/d suché krmivo pro psy poskytuje veškerou výživu, kterou váš pes potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by krmiva Hill's Prescription Diet mohla vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

 

Sociální sítě facebook