C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl

C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl

podpora přirozené imunitní odpovědi s protinádorovým efektem

Značka: LAVET Pharmaceuticals Ltd
Váha: 0,15 kg
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Předpokládaná expirace: 28.02.2026

DPH: 12 %

668 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

INTEGROVANÉ SLOŽENÍ   - KOMBINACE 11 ÚČINNÝCH SLOŽEK

Rešení pro komplexní problém
• pro vývoj kloubů štěňat
• pro regeneraci poraněných, operovaných a poškozených chrupavek
• pro tvorbu kloubní tekutiny
• pro stavbu kloubních šlach a vazů
• nezbytné pro tvorbu pojivových tkání

V jakých případech se doporučuje aplikace přípravku C-11 jako integrované ochrany chrupavky?

• Možná prevence v raném stádiu vývoje šteňat,kdy je jejich růst intenzivní a kdy může mít nedostatek jakékoli stavební složky chrupavky nebo kloubu kritické následky. Mimořádný význam má především u velkých plemen psů.
• Určeno k předcházení poškození chrupavky v dospělém a starším věku, k podpoře správné funkce kloubů, k regeneraci šlach, vaziva, kloubních pouzder, pojivové tkáně a synoviální tekutiny.
• Doporučuje se podávat především před nápravnými operacemi kloubů a v pooperačním období pro urychlení regeneračních procesů.
Přípravek je mimořádně bezpečný, vedlejší účinky nejsou známé ani v případě podávání vyšších dávek, lze aplikovat současně s jakoukoli protizánětlivou léčbou.
• Lze aplikovat v případě zánětu kloubů a jakýchkoli degenerativních změn chrupavky.

V jakých dávkách se doporučuje podávat?

1 ochucená tableta denně na každých 20 kilogramů živé váhy. V prvních 5 týdnech podávání (tzv. naplňovací dávkování) se doporučuje podávat dvojitou dávku, tedy 2 tablety/20 kg živé váhy. Zmírnění příznaku lze očkávat do 2-4 týdnu od prvního podání C-11 complexu integrovaných tablet na ochranu chrupavky. Za účelem dosažení požadovaného úcčnku se však doporučuje tablety podávat formou kúry, tedy nepřetržitě po dobu 3 měsíců.
V případě závažného poškození kloubů se doporučuje tablety podávat nepretržitě.

• Šteňata a malá plemena psů (do 20 kg živé váhy) 1 TABLETA DENNĚ (tablety jsou opatřeny půlící rýhou, jsou dělitelné)
• Střední plemena psů (20 – 40 kg živé váhy) 2 TABLETY DENNĚ
• Velká plemena psů (nad 40 kg živé váhy) 3 TABLETY DENNĚ

Přijme? Nepřijme?
Je téměř jisté, že pes tablety přijme. C-11 complex integrované tablety na ochranu chrupavky jsou ochuceny plně a ve dvou fázích. Tablety mají aroma
a příchut šunky. Ta je u vetšiny psu oblíbená, a proto pes tablety zpravidla polkne celé. V případě psů s rafinovanejší povahou a nedůveřivých psů, kteří tablety rozkoušou, bude dominantní játrová příchuť, uvolňující se z vnitřní části tablety. Dává-li váš pes přednost játrům, podávejte tablety půlené a vmíchané do krmiva, jestliže má raději šunku, podávejte mu tabletu vcelku.

Bezpečnost je zásadním aspektem
C-11 Complex integrované tablety na ochranu chrupavky jsou vyrábeny ze surovin splňujících nejvyšší požadavky na jakost, v rámci výrobního systému GMP+. Podávání je bezpečné, vedlejší účinky nejsou známé. Podávání C-11 je bezpečné i současně s nesteroidními protizánětlivými přípravky.

Proč je unikátní?
Ochrana chrupavky s nejkomplexnějším složením. Obsahuje nejenom základní látky potřebné k syntéze stavební složky kloubní chrupavky (GAG), ale také kyselinu hyaluronovou a kolagen typu II nezbytné k tvorbe chrupavky, dále stopové prvky zajištující kofaktory enzymů podílejících se na tvorbě chrupavky. Látky získávané bežně jako extrakty z mořských krabů a mušlí jsou nahrazeny složkami ve vysoké čistotě používanými pro humánní přípravky, vyšší biologické využití a účinnost jsou zajištěny kvalitní výrobou podle požadavků GMP+. Chondroitin-4-sulfát, ale především kyselina hyaluronová, jsou jako složky velmi citlivé a rychle se rozkládají. Díky speciální inovativní technologii SPZ (Shield Protection Zone) k tomuto jevu v tomto případě nedochází.
 

Sociální sítě facebook