Specific CJD Joint Support 6,5kg pes

Specific CJD Joint Support 6,5kg pes

Dietní vlhké krmivo pro psy určené k omezení akutních střevních resorpčních onemocnění.

Značka: Specific
Váha: 6,55 kg
Sklad: dočasně nedostupné

DPH: 15 %

1095 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

Indikace
Kompletní dieta pro dospělé a starší psy podporující zdravou funkci kloubů.
Dospělí a starší psi s osteoartritidou, popř. s predispozicí k osteoartritidě

Doplňující informace        
Dieta obsahuje psyllium, což je rozpustná vláknina tvořící gel, schopná absorbovat mnohonásobné množství tekutiny, která příznivě ovlivňuje správné fungování trávicího traktu.
Nadváha klade další zátěž na pohybový aparát. Proto je důležité monitorovat tělesnou hmotnost a kondici psa a upravovat krm­nou dávku tak, aby hmotnost byla stále ideální.
Substituce mastných kyselin přítomných v buněčných membrá­nách z EPA a DHA obsažených v dietě SPECIFIC™ CJD Joint Support vyžaduje čas. Z tohoto důvodu může trvat 6-12 týdnů, než se vliv diety plně projeví.
SPECIFIC™ CJD Joint Support je balen v dusíkové atmosfé­ře, která chrání vysoké hladiny EPA a DHA v produktu.

Kontraindikace
Mladá, rychle rostoucí štěňata.
Březí a kojící feny.

Složení
Pšenice, rýže, bílá rybí moučka, sušená celulóza, rybí olej, kukuřičný protein, hydrolyzovaný vepřový protein, vejce, řepná dřeň, vitamíny a stopové prvky, minerální látky, slunečnicový olej, psyllium, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzované kuřecí chrupavky (zdroj chondroitinu), L-karnitin, živočišný tuk.
Antioxidanty: BHA, BHT, propyl-galát, askorbyl-palmitát.
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech
Individuální požadavky na krmnou dávku se mohou lišit, protože závisí na mnoha faktorech – např. plemeni, prostředí, ročním období a stupni aktivity zvířete. Zvláště u psů s malou fyzickou aktivitou je denní potřeba energie relativně nízká. Proto bychom měli zabránit vzniku nadváhy, která klade další zátěž na pohybový aparát. Doporučuje se monitorovat tělesnou kondici a hmotnost psa a přizpůsobovat denní krmnou dávku tak, aby obojí bylo ideální
 
 
Sociální sítě facebook