ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen, které prokazatelně podporuje zdraví a správnou funkci trávicího traktu.

Značka: Proplan
Váha: 0,75 kg
Sklad: dočasně nedostupné
Předpokládaná expirace: 31.12.2021

DPH: 15 %

147 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen, které prokazatelně podporuje zdraví a správnou funkci trávicího traktu. Receptura Nature Elements s vysokým obsahem jehněčího a řasou spirulinou.
Benefity přírodních surovin známé lidem jsou nyní k dispozici i pro psy v průlomovém krmivu Natural Elements, které pomůže vašemu mazlíčkovi prožít delší a zdravější život. Tato receptura je obohacena o řasu spirulinu, která pomáhá ochránit rovnováhu střevní mikroflóry a o vysoké hladiny antioxidantů přírodního původu, bez přidaného barviva. Vyvážená kombinace vlákniny a obsah přírodního jílu podporuje pravidelné vyprazdňování a správnou konzistenci výkalů.

SLOŽENÍ
Jehněčí* (20 %), sušené drůbeží bílkoviny, kukuřice*, rýže* (14 %), živočišný tuk, cukrovarské řízky sušené, dochucovací masové výtažky, sójová moučka, kukuřičný protein, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, spirulina* (0.2 %) *Přírodní suroviny

DOPLŇKOVÉ LÁTKY
Nutriční doplňkové látky:
m. j./kg: vit A: 33 000; vit D3: 1 100; vit E: 550; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 87); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,2); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 41); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 130); seleničitan sodný: (Se: 0,12).
Technologické doplňkové látky:
Tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 42 mg/kg
Bentonit: 6000 mg/kg
 
Analytické složky:

Protein: 28,0 %
Obsah tuku: 17,0 %
Obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 2,5 %

Podíl nestravitelné vlákniny v krmivu. Jedná se o vlákninu podporující dobrý stav trávicího ústrojí, ale jen s malou výživnou hodnotou. Její množství se určuje laboratorně.
 
Sociální sítě facebook