Orijen Dog Regional RED 340g

Orijen Dog Regional RED 340g

Biologicky vhodné krmivo pro dospělé psy všech plemen, které odráží vyváženost různých druhů čerstvého masa, ovoce, zeleniny a travin, se kterými se psi běžně setkávají v jejich přirozeném prostředí.

Značka: Orijen
Váha: 0,34 kg
Sklad: dočasně nedostupné
Předpokládaná expirace: 16.06.2023

DPH: 15 %

159 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

Orijen Dog Regional RED je biologicky vhodné krmivo pro dospělé psy všech plemen, které odráží vyváženost různých druhů čerstvého masa, ovoce, zeleniny a travin, se kterými se psi běžně setkávají v jejich přirozeném prostředí.

Jedná se o zcela nový typ suchého psího krmiva, obsahujícího velké množství divokého kance, hovězího, jehněčího, tradičního vepřového a bizoního červeného masa, dále sladkovodní a mořské ryby ze severských jezer a Pacifiku. Všechny suroviny jsou dodávány čerstvé, bez konzervačních prostředků a nikdy mražené. Tato prvotřídní červená masa jsou napuštěna Omega-3 mastnými kyselinami, které podporují kvalitu kůže a srsti. Krmivo je omezeno množstvím sacharidů a je zcela bez obilovin. Místo vysokoglykemických obilovin, jako je např. kukuřice, pšenice nebo bílá rýže, se krmivo charakterizuje místním ovocem a zeleninou, poskytující důležité vitamíny, minerály a ochranné živiny. Orijen Dog Regional RED je vyrobeno v již mnohokrát oceněné továrně v Albertě, v Kanadě.

Tato pochoutka je jedinečný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

Složení: čerstvé maso divokého kance (8%), čerstvé jehněčí maso (7,5%), čerstvá hovězí játra (7,5%), čerstvé vepřové maso (7,5%), moučka z jehněčího masa (7%), hrách, moučka z lososího masa (7%), červenohnědé brambory, moučka z masa sledě (7%), celá čerstvá vejce (5%), čerstvé maso bizona (4%), bramborový škrob, čerstvé maso lososa (4%), moučka z tichomořského síha (4%), čerstvé maso candáta (3,5%), lososí olej (3%), vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, organická hnědá mořská řasa, dýně, kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, černý rybíz, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, listy máty peprné, květy heřmánku lékařského, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamínové doplňky, minerální doplňky, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophillus a Enterococcus faecum

Sociální sítě facebook