Happy Dog Supreme Sensible Montana Kůň/Brambory 10kg

Happy Dog Supreme Sensible Montana Kůň/Brambory 10kg

Doprava zdarma

Kompletní krmivo s vydatným koňským masem a bramborami pro všechny dospělé psy s hmotností nad 11 kg s normální potřebou energie.

Značka: Happy Dog
Váha: 10,133 kg
Sklad: dočasně nedostupné
Předpokládaná expirace: 21.08.2022

DPH: 15 %

1389 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Další informace

Happy Dog Supreme Sensible MONTANA s vydatným koňským masem a bramborami - ideální volba i pro ty nejnáročnější psy.
Kompletní krmivo pro všechny dospělé psy s hmotností nad 11 kg s normální potřebou energie.
MONTANA - výjimečně chutné SUPER PREMIUM kompletní krmivo Happy Dog MONTANA je složeno z jemných a exkluzivních surovin jako je vydatné koňské maso a brambory. Proto je toto suché krmivo ideální potravou nejen pro všechny psí labužníky, ale také pro náročné psy středních a velkých plemen s citlivým trávením. Koňské maso je vzácný a ojedinělý zdroj proteinů a je proto ideální pro psy s potravní nesnášenlivostí nebo s potravní alergií. Brambory neobsahují žádný lepek a lze je proto nasadit u všech jedinců s nesnášenlivostí obilí. Tato bezobilná receptura je velmi lehce stravitelná a nabízí absolutní chuťový zážitek. S ní vyšlete svého psa na opravdový labužnický výlet.
Toto exluzivní SUPER PREMIUM krmivo se vyrábí v naší bavorské rodinné firmě pod nejpřísnější kontrolou kvality. V naší receptuře obsažené cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pečují o zdravou kůži a lesklou srst. Velikost granulí je optimálně přizpůsobena pro chrup všech středních a velkých plemen psů.

Složení:
brambory*, koňský protein* (17,5%), bramborový protein*, slunečnicový olej, cukrovkové řízky (odcukřené), játrový hydrolyzát, řepkový olej, jablečná dřeň* (1,3%), chlorid sodný, droždí * (extrahované); *) sušené Stravitelná energie: 1.445 KJ/100g; 3.450 Kcal/kg
Sociální sítě facebook